Praca.pl
Inżynier procesu (m/k)
Miejsce pracy: Kwidzyn
Region: pomorskie

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • wdrażanie nowych technologii i metod wytwarzania,
  • przygotowanie i aktualizacja dokumentacji technicznej procesu produkcyjnego,
  • prowadzenie działań standaryzujących i optymalizujących proces,
  • analiza kosztów oraz wsparcie przygotowania oferty,
  • definiowanie narzędzi i wyposażenia, niezbędnych do realizacji produkcji,
  • analiza i definiowanie standardów fabrycznych,
  • współpraca z klientem na poziomie technicznym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika budowa maszyn, automatyka, elektronika, inżynieria przemysłowa lub pokrewne),
  • doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku,
  • znajomość narzędzi Lean Manufacturing,
  • znajomość oprogramowania AutoCad Inventor lub Solid Works, MS Office,
  • znajomość narzędzi jakości FMEA, Control Plan,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu swobodnym (B2),
  • kreatywność,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym i międzykulturowym środowisku,
  • ciekawą, dynamiczną i pełną wyzwań pracę - rozwijającą i dającą dużo satysfakcji,
  • pomoc przy relokacji,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • dostęp do nowoczesnych technologii.

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Inżynier procesu (m/k) - Praca.pl