Praca.pl
Technolog warsztatowy (m/k)
Miejsce pracy: Swarzędz, Koziegłowy, Poznań
Region: wielkopolskie

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego Klienta poszukujemy:

Opis stanowiska:

  • wsparcie techniczne operatorów w prowadzeniu obróbki skrawaniem i organizacji pracy,
  • programowanie CNC,
  • standaryzacja metod pracy,
  • wsparcie przy rozwiązywaniu problemów jakościowych i reklamacyjnych,
  • redagowanie i wprowadzanie instrukcji,
  • wsparcie informatyczne pracowników produkcji w zakresie przygotowania wysyłek.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe z min. 3-letnim doświadczeniem,
  • umiejętność obsługi tokarek i frezarek,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • doświadczenie w pisaniu programów obróbczych obrabiarek (systemy Mazatrol, Fanuc i Siemens),
  • doświadczenie w projektach SMED i 5S,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1).

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w trybie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku (6-14; 14-22),
  • w zależności od zapotrzebowania możliwa praca w soboty na jedną zmianę,
  • wynagrodzenine adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • zwrot kosztów dojazdu dla osób spoza Poznania,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • miejsce pracy: Poznań,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Technolog warsztatowy (m/k) - Praca.pl