Praca.pl
Giętarz
Miejsce pracy: LAVAL
Region: Francja

Dołącz do młodego i ambitnego zespołu działającego na europejskim rynku pracy tymczasowej! Każdego dnia z pasją pracujemy z ludźmi i dla ludzi. POLAND WORKFORCE to rzetelny i uczciwy pracodawca o bardzo dobrej reputacji. Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze KRAZ pod numerem 8845 oraz posiadamy niemiecki certyfikat Erlaubins. Oferujemy lepszą pracę tysiącom osób rocznie z kilku krajów: Polski, Ukrainy, Rumunii i Mołdawii. Jako liderzy na rynku, wykorzystujemy innowacyjne technologie w usługach dla klientów i kandydatów do pracy. Stale się rozwijamy i obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: giętarz.

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn ręcznych (tradycyjnych), jak i sterowanych numerycznie, w tym wytaczarki, frezarki
  • wiercenie otworów, obróbka metali

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze w.w. maszyn min. 2 lata
  • umiejętność pracy zespołowej
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywność
  • mile widziana znajomość systemu sterowania Fanuk, Mazatrol, Heidenhein
  • odprowadzanie składek zdrowotnych do polskiego ZUS w ciągu ostatnich 30 dni

Oferujemy:

  • polską umowę o pracę (składki odprowadzane od średniej krajowej)
  • opłacenie i organizację zakwaterowania
  • zakwaterowanie – dom lub mieszkanie z dostępem do kuchni
  • dodatkowe ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny na czas pracy i pobytu za granicą: Hestia Podróże
  • wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • respektowane prawo do urlopu
  • europejskie stawki
  • terminowe wynagrodzenie

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Giętarz - Praca.pl