Praca.pl
Młodszy inżynier ds. wycen - nowe projekty
Miejsce pracy: Wysoka
Region: śląskie
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001. Grafton Recruitment Polska sp. z o.o. jest wpisany do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 812.

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, firmy z branży przetwórstwa stalowego, poszukujemy osoby, która podejmie pracę na stanowisku Specjalisty ds. kosztorysowania.Główne zadania na powyższym stanowisku to:
  • przygotowywanie kosztorysów na podstawie rysunków techniczych oraz danych od klienta
  • bliska współpraca z działem produkcji w zakresie kompletowania informacji, danych
  • bieżący kontakt z podwykonawcami w zakresie wycen
  • optymalizacja wycen poprzez bieżący kontakt z działem produkcyjnym i jakości
  • bieżące wsparcie działu sprzedaży

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość programu AutoCad (mile widziana znajomość oprogramowania 3D)
  • znajomość braży metalowej/stalowej/automotive
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku technologa/konstruktora
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na Rynku
  • możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • atrakcyjne wynagordzenia dopasowane do indywidualnych umiejętności pracownika

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Młodszy inżynier ds. wycen - nowe projekty - Praca.pl