Praca.pl
Inżynier Wsparcia Sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o.  jest jedynym oficjalnym dystrybutorem najwyższej jakości urządzeń japońskiego koncernu DAIKIN INDUSTRIES Ltd. będącego wiodącym i globalnym producentem oraz dostawcą sprzętu HVAC, w tym  pomp ciepła i układów chłodniczych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie procesu sprzedaży w oparciu o wiedzę techniczną i doradztwo techniczne w zakresie prowadzonych projektów, dobór urządzeń i przygotowywanie ofert handlowych dla klientów.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego technicznego (preferowana specjalizacja to klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja)
  • kilkuletniego doświadczenia zawodowego w branży klimatyzacyjnej na podobnym stanowisku
  • znajomości programu AutoCAD
  • zmysłu analityczno-technicznego
  • samodzielności i dyscypliny w działaniu
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • odpowiedzialności w zakresie zarządzania prowadzonymi projektami
  • przestrzegania ustalonych reguł oraz zasad etyki w biznesie
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie dobrym

Oferujemy:

Osobie zatrudnionej na tym stanowisku oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie o uznanej renomie
  • zatrudnienie na umowę o pracę oraz długofalowy rozwój zawodowy
  • przyjazne środowisko pracy i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • zapewniamy wszystkie narzędzia pracy potrzebne do wykonywania powierzonych zadań

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Inżynier Wsparcia Sprzedaży - Praca.pl