WelMasz
Konstruktor - Mechanik (praca dodatkowa - umowa o dzieło)
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Praca: zlecenie

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (mechatronika, budowa maszyn),
  • Min. 5 letnie doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń (głównie prototypowych)
  • Doskonała znajomość mechaniki i podstaw konstrukcji maszyn,
  • Znajomość rynku komponentów do budowy maszyn (pneumatyka, czujniki, łożyska itp.)
  • Znajomość materiałów do produkcji części maszyn,
  • Znajomość programów do projektowania 3D (preferowany Inventor),
  • Kreatywność, pomysłowość, wyobraźnia przestrzenna.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Opracowanie koncepcji budowy i działania urządzenia na podstawie otrzymanych założeń.
  • Wykonanie niezbędnych doświadczeń, testów stwierdzających poprawność koncepcji.
  • Wykonanie pełnego projektu wraz z dokumentacją montażowo-wykonawczą.
  • Stworzenie pełnego cyklogramu urządzenia niezbędnego do napisania oprogramowania.
  • Nadzór nad montażem i uruchomieniem.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV + ewentualnie prezentacje dotychczasowych prac (istniejących i wdrożonych urządzeń)

CV wyłącznie drogą e- mail na wskazany adres.

Oferta skierowana wyłącznie do inżynierów z dużym doświadczeniem w samodzielnym projektowaniu maszyn.